1968

Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost

Opera?ní program Vzd?lávání pro konkurenceschopnost

Soutěž o nejlépe hodnocený produkt OP VK

Databáze výstupů projektů OP VK

Pomozte ostatním uživatelům Databáze výstupů projektů Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost s výběrem těch nejkvalitnějších vzdělávacích materiálů, které tato databáze nabízí. Jejich hodnocení může příště pomoci pro změnu Vám.

Učebnice, analýzy, studie, manuály, příručky, audiovizuální díla, vzdělávací hry a další výukové nástroje. To vše naleznou zájemci z řad odborné i laické veřejnosti v Databázi výstupů Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost (OP VK).

Tyto materiály, které vznikly v jednotlivých projektech podpořených právě z OP VK, jsou k dispozici zdarma, stačí se pouze registrovat. Ať už tedy hledáte inspiraci pro vlastní hodinu výuky z pozice pedagoga nebo jednoduše sháníte podkladové materiály pro studium či samostudium, Databáze výstupů projektů OP VK je místem, kde můžete začít. Aktuálně je k dispozici více než 47 tisíc objektů z celého spektra oborů výuky a každým dnem přibývají další.

Ve snaze poukázat na ty nejkvalitnější z těchto materiálů a usnadnit hledání všem uživatelům, vyhlašuje Řídicí orgán OP VK (organizátor) soutěž o nejlépe hodnocený produkt OP VK. Každý, kdo se zaregistruje na portálu https://databaze.op-vk.cz, může ohodnotit vybraný produkt počtem bodů (1 až 5 hvězdiček; 1 hvězdička nejhorší, 5 hvězdiček nejlepší) dle vlastního uvážení. Uživatel může ohodnotit každý produkt pouze jednou.

Vítězem soutěže se stane subjekt – příjemce dotace z OP VK, který realizoval projekt s nejlépe hodnoceným produktem, přičemž bude odměněno prvních 10 v pořadí viz https://databaze.op-vk.cz/Product/BestRated k datu 30. 11. 2015 (uzávěrka soutěže). Vítězné produkty se vyprofilují na základě nejlepšího bodového hodnocení a zároveň v závislosti na počtu hodnocení jednotlivými uživateli. S ohledem na zajištění nezbytné úrovně objektivity budou do soutěže zahrnuty pouze ty produkty (bez ohledu na dosažený počet bodů), které budou ohodnoceny alespoň od 20 uživatelů.

Ke dni 17. září 2015 je např. v čele žebříčku produkt NEZkreslená věda s maximálním počtem 5 bodů, který vznikl v projektu Otevřená věda III – Střediska společných činností AV ČR, v.v.i.  V tuto chvíli však nesplňuje podmínku ve vazbě na minimální počet hodnotitelů – hodnocen byl pouze 5x.

Zúčastněte se a pomozte zvítězit těm nejlepším! Ti mohou vedle toho zvážit svou účast i v 5. ročníku celostátní soutěže DOMINO Česká republika 2015, kterou spolu s partnery organizuje Národní institut pro další vzdělávání, a která si za dobu své existence získala popularitu a uznání jak mezi učiteli a školami, tak mezi odbornou veřejností.

Ceny - Soutěž o nejlépe hodnocený produkt OP VK:

1. – 3. místo: USB 16GB + brašna na notebook + kompas + čelovka + konferenční desky

4. – 10. místo: USB 8GB + kompas + stojánek s digitálními hodinami na psací potřeby + podložka pod myš

Seznam vítězů a vítězných produktů bude uveřejněn na těchto webových stránkách po ukončení soutěže (viz uzávěrka).

Organizátor si vyhrazuje právo v odůvodněných případech soutěž zkrátit, prodloužit, změnit nebo zrušit.  
17.9.2015 8:44:04 | jiri.mikes
 

Korespondenční adresa

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Řídicí orgán OP VK
Karmelitská 529/5 , Praha 1, 118 12

Kontaktní adresa

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Řídicí orgán OP VK
Harfa Office Park
Českomoravská 2420/15, Praha 9, 190 00

E-mailová adresa pro dotazy týkající se jednotlivých výzev nebo obecně OP VK: 

opvzdelavani@msmt.cz

Přehled webových stránek zprostředkujících subjektů OP VK (krajů)

ikona souboruWebové stránky zprostředkujících subjektů OP VK

RSS ICO
https://www.op-vk.cz/rss.php

 
load