1968

Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost

Opera?ní program Vzd?lávání pro konkurenceschopnost

Studium k výkonu specializovaných činností – koordinace v oblasti informačních a komunikačních technologií již od března 2012

Akreditované pracoviště s šestiletou zkušeností nabízí zdarma na Provozně ekonomické fakultě Mendelovy univerzity v  rámci projektu CZ.1.07/1.3.00/19.0016 třísemestrové studium  pro učitele z krajů Středočeského, Ústeckého, Libereckého, Pardubického, Olomouckého, Moravskoslezského, Zlínského a Vysočina.

Provozně ekonomická fakulta MENDELU byla před šesti lety prvním pracovištěm, které studium ICT koordinace akreditovalo. Za tu dobu jsme získali cenné zkušenosti a máme řadu spokojených absolventů. Studium má rozsah 3 semestrů. V každém semestru jsou 3 až 4 weekendová soustředění ve špičkově vybavených laboratořích (síťová laboratoř, laboratoř grafiky, laboratoř zvuku, laboratoř virtuální a rozšířené reality, …). Prezenční výuka je doplněna e-Learningem ve výukovém prostředí Moodle. Nasazujeme také webináře. Důraz klademe na maximální efektivitu vzdělávání pro učitele. Lektoři jsou nejen z řad vysokoškolských pedagogů, ale také zkušení středoškolští pedagogové. Díky spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci je možné si vybrat místo studia (Brno, Liberec). Poslední běh hrazený z projektu (s omezenou kapacitou) začíná již v březnu 2012!

Bližší informace a přihlášku naleznete na webu: http://esf.pef.mendelu.cz/ict-koordinace, popřípadě dotazem na koordinátorku projektu Mgr. Jitku Komináckou, Ph.D. (jitka.kominacka@mendelu.cz).

22.11.2011 1:11:14 | supervisor
 

Korespondenční adresa

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Řídicí orgán OP VK
Karmelitská 529/5 , Praha 1, 118 12

Kontaktní adresa

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Řídicí orgán OP VK
Harfa Office Park
Českomoravská 2420/15, Praha 9, 190 00
Přehled kontaktů na pracovníky Řídicího orgánu OP VK (MŠMT):

ikona souboruKontakty OP VK

Přehled webových stránek zprostředkujících subjektů OP VK (krajů)

ikona souboruWebové stránky zprostředkujících subjektů OP VK

RSS ICO
https://www.op-vk.cz/rss.php

 
load